DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

 1. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení v rámci České republiky:
  1. osobní odběr (Zlín, Napajedla) cena 30 Kč (včetně DPH). Při objednávce nad 1000 včetně DPH osobní odběr zdarma.
  2. zásilkovou službou PPL - 110,-Kč - platba předem (včetně DPH), při hodnotě nad 5000 včetně DPH zdarma.
  3. zásilkovou službou PPL - 150,-Kč - platba dobírkou (včetně DPH), při hodnotě nad 5000 včetně DPH zdarma.
  4. Cena za nadrozměrnou zásilku je stanovena na +290 Kč včetně DPH ke stávající dopravě. Platí i pro dvoubalíkové zásilky (lopaty, shrnovače sněhu a vše dlouhého a nepravidelného tvaru). Proto v případě špatné volby dopravy zákazníkem, bude dopravné upraveno prodejcem. Kupující bude o této skutečnosti neprodleně informován.
  5. osobním odběr zboží se neposkytuje a nemáme žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop.
  6. na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
 2. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
 3. Všechny ceny před slevou platí pokud chce zákazník zboží od nás osobně předvést popř. udělat komplexní školení na obsluhu výrobku, ale tuto službu nabízíme jen po předchozí domluvě v okrese Pelhřimov, Jindřichův Hradec a Jihlava.
 4. Do ostatních států dodáváme jen na přání a po předchozí domluvě. Aktuální cenu dopravy a celkovou cenu dodávky Vám sdělíme na požádání.